24 квітня у Вроцлав відбулися заходи до 40-их роковин Чорнобильської трагедії.
Вшанування розпочалося з Літургії та Панахиди, які провів Єпарх Вроцлавсько-Кошалінської єпархії УГКЦ Володимир Ющак. Учасники молилися за ліквідаторів, евакуйованих і всіх постраждалих від катастрофи 1986 року.
У Музеї Пана Тадеуша відкрили фотовиставку про Чорнобильську зону, а також відбувся показ документального фільму «Видимий ворог» про події 2022 року. Генеральний консул України у Вроцлаві Тарас Токарський наголосив, що фільм поєднує пам’ять про трагедію 1986 року та події 2022 року, коли Чорнобиль знову опинився в центрі світової уваги, нагадуючи про відповідальність і необхідність міжнародної співпраці перед сучасними загрозами.