• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • Polski
Останній дзвоник у ліцеї №15 міста Вроцлава
Опубліковано 27 квітня 2026 року о 14:00

У Загальноосвітньому ліцеї №15 ім. майора Пьотра Висоцького у Вроцлаві, де навчається близько 400 українських дітей, а це майже третина всіх учнів закладу, відчувається справжня сила єдності та підтримки. 
Разом із заступницею міністра національної освіти Польщі Izabela Ziętka , віцепрезидентом Вроцлава Dr Ryszard Kessler та Куратором освіти Евою Скживанек Генеральний консул України у Вроцлаві Тарас Токарський відвідав урочисту церемонію останнього дзвоника і вручив дипломи найкращим випускникам.
Цей ліцей є справжнім прикладом мультикультурності, відкритості, взаємної поваги та солідарності. Тут українські діти не лише здобувають якісну освіту, а й мають можливість вивчати рідну мову, зберігати та плекати свою культуру.
Щиро дякуємо директорці Богумілі Мандат, а також Оксані Матієнко за їх титанічну працю, за те що очі дітей сяють позитивом і вірою в майбутнє.
Генконсул мав також особливо приємну місію - вручити пані директорці подяку від Надзвичайного і Повноважного Посла України в Польщі Василя Боднаря за вагомий внесок у розвиток українсько-польської співпраці. 
Тут росте майбутнє - сильне, гідне і об’єднане!

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux