У Загальноосвітньому ліцеї №15 ім. майора Пьотра Висоцького у Вроцлаві, де навчається близько 400 українських дітей, а це майже третина всіх учнів закладу, відчувається справжня сила єдності та підтримки.
Разом із заступницею міністра національної освіти Польщі Izabela Ziętka , віцепрезидентом Вроцлава Dr Ryszard Kessler та Куратором освіти Евою Скживанек Генеральний консул України у Вроцлаві Тарас Токарський відвідав урочисту церемонію останнього дзвоника і вручив дипломи найкращим випускникам.
Цей ліцей є справжнім прикладом мультикультурності, відкритості, взаємної поваги та солідарності. Тут українські діти не лише здобувають якісну освіту, а й мають можливість вивчати рідну мову, зберігати та плекати свою культуру.
Щиро дякуємо директорці Богумілі Мандат, а також Оксані Матієнко за їх титанічну працю, за те що очі дітей сяють позитивом і вірою в майбутнє.
Генконсул мав також особливо приємну місію - вручити пані директорці подяку від Надзвичайного і Повноважного Посла України в Польщі Василя Боднаря за вагомий внесок у розвиток українсько-польської співпраці.
Тут росте майбутнє - сильне, гідне і об’єднане!